• شماره تماس: ۲۲۲۷۲۸۷۰ - ۲۲۲۷۲۸۷١  - ۲۲۲۷۵۲۸۲ - ۲۲۲۷۵۲۸۳ - ۰٩١۲۳۳۳٩٤٩۸
  • ایمیل ما: info@sama-asanbar.ir

تراول کابل Datwyler

تراول کابل یا کابل حرکت نوعی کابل تخت است که ارتباط دهنده بین تابلو فرمان آسانسور و کابین می باشد. همانطور که از نامش پیداست این کابل همواره در حال حرکت می باشد و از این رو باید از جنسی مرغوب و مستحکم و با انعطاف پذیری بالا ساخته شود. این کابل به تعداد ۴-۸-۱۲-۱۶-۲۰ و ۲۴ رشته که مطابق با استاندارد EN-81 اروپاست در بازار موجود است.

درون آن رشته ای از نخ نایلونی بسیار محکم وجود دارد که باعث استقامت کابل و طول عمر آن میشود.

معروف ترین مارک ” دت وایلر “سوییس میباشد.

کمتر شدن این کابل در طراحی باعث صرفه جویی در هزینه نصب میشود ؛ ولی به این نکته باید توجه کرد که کمتر شدن از 12 رشته باعث سبکی کابل و در نتیجه گره خوردن آن میشود. نوع چینی آن بسیار نامرغوب و عمری معادل 3 تا 5 سال دارد که حدود یک پنجم عمر سوییسی آن می باشد.

تراول کابل دت وایلر سوییس به دلیل اینکه تمام مس هستن و از مواد مرغوب PVC ساخته شده اند طول عمر بیشتری دارند و انعطاف پذیر هستند .

در خصوص اصل کابل دت وایلر می توان  به دو مورد ذیل اشاره نمود :

•  کابل دت وایلر دارای مارک حک شده Datwyler می باشد. بر خلاف کابل بدل که فقط آرم DatFyler را دارد کابل تقلبی مربوط به برند ترکیه می باشد.
•  جنس و روکش کابل دتوایلر اصل ،براحتی بیانگر اصل بودن می باشد در صورتیکه روکش کابل تقلبی و نوع رشته های آن کاملا متفاوت است و از نظر طول عمر 3 تا 5 سال بیشتر قابل استفاده نمی باشد.

343